Zondag 16 augustus 2020, outdoor springen RC Maasdijk en Omstreken / Manege De Nieuwe Oranjehoeve

Door het onweer en de stortbuien was het niet mogelijk de wedstrijd in zijn geheel te laten verrijden, een deel van de M/P en de gehele Z_ZZ/P is komen te vervallen. De combinaties die hierdoor niet konden starten hebben / krijgen hun betaalde startgeld uiteraard retour.

Bij deze de uitslagen van onze laatste outdoor springwedstrijd.

Lijst gemaakt op: 17-08-2020 12:23:35

B/AB en B/DE, 1e parcours met barrage, 2e parcours direct op stijl
L/AB en L/CD, 1e parcours met barrage, 2e parcours direct op tijd
M_Z/CDE, 1e parcours met barrage, 2e parcours direct op tijd
BB80/P_BB90/P (handicap), 1e parcours met barrage, 2e direct op stijl
B/P, 1e parcours met barrage, 2e parcours direct op stijl
L/P, 1e parcours met barrage, 2e parcours direct op tijd
M/P, 1e parcours met barrage, 2e parcours direct op tijd

B/AB en B/DE, 1e parcours met barrage, 2e parcours direct op stijl

Jury: Beekman, J.
Jury: Bosman, P.
Jury: Dijkshoorn, A.

B/A en B/B, 1e parcours (2 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1895474ZRJosephine RodenburgZalero--BB1eGoghruiters, PC. Van067,56,5070,07,0
 
x908507LSWhitney SloosLittle Polly--BA1eGroenendijkruiters, PC. DeUit11     

B/A en B/B, 2e parcours (2 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1895474ZRJosephine RodenburgZalero--BB2eGoghruiters, PC. Van070,07,0   
 
x908507LSWhitney SloosLittle Polly--BA2eGroenendijkruiters, PC. DeUit11     

B/D en B/E, 1e parcours (6 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1903732SVWendy VerweijStorm--BD1eLansbergen, Manege472,07,0   
2883119BDIlja DroopBoogie WoogieBrouwershaven's Diamond HitBD1eVoorne-putten, PC.570,07,0   
 
3872144DDEva van DorpDon GucciMurat-nurBE1eReigersburgh (RSV.), PC.870,07,0   
4880159PWNicky WagemakerPatijn IIKantje's AppartBD1eReigersburgh (RSV.), PC.867,56,5   
5841884LJNaomi JonkerLarienhof's SpiritRivaldo HBD1eLickebaert, PC.2067,56,5   
x782491BERoos Van EgmondBlitzer--BE1eSiegfried, PC.Uit2     

B/D en B/E, 2e parcours (7 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1899217BADouwe AvezaatWouda's Bonjour L'amourOrchid's TygoBD2eRockanje (RPC), PC.077,57,5   
2841884LJNaomi JonkerLarienhof's SpiritRivaldo HBD2eLickebaert, PC.072,07,0   
 
3872144DDEva van DorpDon GucciMurat-nurBE2eReigersburgh (RSV.), PC.070,07,0   
4903732SVWendy VerweijStorm--BD2eLansbergen, Manege472,57,0   
5880159PWNicky WagemakerPatijn IIKantje's AppartBD2eReigersburgh (RSV.), PC.467,56,5   
6883119BDIlja DroopBoogie WoogieBrouwershaven's Diamond HitBD2eVoorne-putten, PC.872,57,0   
7782491BERoos Van EgmondBlitzer--BE2eSiegfried, PC.2065,56,5   

Terug naar de top

L/AB en L/CD, 1e parcours met barrage, 2e parcours direct op tijd

Jury: Beekman, J.
Jury: Bosman, P.
Jury: Dijkshoorn, A.

L/A en L/B, 1e parcours (2 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1887966PRJosephine RodenburgPeggy--LB1eGoghruiters, PC. Van082,4239,74 
 
2771734LVBenthe VerplanckeLittle Polly--LA1eJeanne d'Arc, PC.14105,66  

L/A en L/B, 2e parcours (1 combinatie)
RangComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1771734LVBenthe VerplanckeLittle Polly--LA2eJeanne d'Arc, PC.066,52  

L/D, 1e parcours (10 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1905623KKMarlou KoutersKyroKaomaLD1eGraaf Engelbrechtjes, PC. De076,57032,64
2897972CWCynthia WoudaCamé op’t EugteOrchard Red PrinceLD1eHeerjansruitertjes, PC. De074,04035,9
3893068KKMarlou KoutersKanza--LD1eGraaf Engelbrechtjes, PC. De082,03038,68
 
4843243PEDido EradusPrismaPrins AlfredLD1eDelftse Ponyclub, PC.084,21039,36
5872915NMAnouk MulderNeroBovenheigraaf's CamilloLD1eBlauw Gele Vendel, PC. Het085,64039,79
6896852LNFloor NeelemanLvS Kantje's El - PassoSilverlea Simply RedLD1e's-Gravenhof, PC.072,6040,68
7899217BADouwe AvezaatWouda's Bonjour L'amourOrchid's TygoLD1eRockanje (RPC), PC.479,79  
8823192CBAnna van BeersChoccy Woccy Doo DahKingstown CavalierLD1eRucphen, Hippisch Centrum1194,2  
9846741KHEvelien HeereKing van Orchid'sKanshebberLD1eGoghruiters, PC. Van13103,8  
x899479KVAchint VerstraetenKing Carter's Simply RedKantje's CarterLD1eDelftse Ponyclub, PC.Uit12   

L/C en L/D, 2e parcours (8 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1899479KVAchint VerstraetenKing Carter's Simply RedKantje's CarterLD2eDelftse Ponyclub, PC.057,78  
2854652WADouwe AvezaatWouda's Moonlight--LC2eRockanje (RPC), PC.063,93  
 
3843243PEDido EradusPrismaPrins AlfredLD2eDelftse Ponyclub, PC.067,7  
4872915NMAnouk MulderNeroBovenheigraaf's CamilloLD2eBlauw Gele Vendel, PC. Het077,39  
5823192CBAnna van BeersChoccy Woccy Doo DahKingstown CavalierLD2eRucphen, Hippisch Centrum078,14  
6897972CWCynthia WoudaCamé op’t EugteOrchard Red PrinceLD2eHeerjansruitertjes, PC. De465,28  
7896852LNFloor NeelemanLvS Kantje's El - PassoSilverlea Simply RedLD2e's-Gravenhof, PC.467,41  
8846741KHEvelien HeereKing van Orchid'sKanshebberLD2eGoghruiters, PC. Van690,2  

Terug naar de top

M_Z/CDE, 1e parcours met barrage, 2e parcours direct op tijd

Jury: Beekman, J.
Jury: Bosman, P.
Jury: Dijkshoorn, A.

M/C en M/D en M/E en Z/D, 1e parcours (9 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1876211WGGuusje GaasbeekWilliam Dee--MC1eDelftse Ponyclub, PC.090,43032,89
2881711LGPollie GaasbeekLion's Moneypenny GBronfoel HarriMD1eDelftse Ponyclub, PC.095,35034,6
3870217LBEvi de BruijnL’omar Sharif van de BargerhofLobeke OxMD1eDoor Eenheid Sterk, PC.090,24035,54
 
4857191BORoos Van OostenBlack MagicMikelMD1eDelftse Ponyclub, PC.092,88435,47
5841874KHEvelien HeereKeano van Orchid'sKanshebberZD1eGoghruiters, PC. Van888,56  
6903824GGBo De GrootGuppie--ME1eNoord-Hollandse, PC.9114,81  
x881799OHEvelien HeereOrchid's KarpataOrchid's CestaniiMD1eGoghruiters, PC. VanUit1   
 869544TWCynthia WoudaTurfhorst InspirationWillemMD1eHeerjansruitertjes, PC. DeUit1   
 786323BBMarissa BlankertBliksem--MD1eSchouwse Ruiters, PC. DeVrijw   

M/C en M/D en M/E en Z/D, 2e parcours (9 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1881711LGPollie GaasbeekLion's Moneypenny GBronfoel HarriMD2eDelftse Ponyclub, PC.072,26034,6
2870217LBEvi de BruijnL’omar Sharif van de BargerhofLobeke OxMD2eDoor Eenheid Sterk, PC.066,61  
3881799OHEvelien HeereOrchid's KarpataOrchid's CestaniiMD2eGoghruiters, PC. Van089,53  
 
4857191BORoos Van OostenBlack MagicMikelMD2eDelftse Ponyclub, PC.470,84  
5841874KHEvelien HeereKeano van Orchid'sKanshebberZD2eGoghruiters, PC. Van484,97  
6876211WGGuusje GaasbeekWilliam Dee--MC2eDelftse Ponyclub, PC.871,37  
7903824GGBo De GrootGuppie--ME2eNoord-Hollandse, PC.895,47  
x869544TWCynthia WoudaTurfhorst InspirationWillemMD2eHeerjansruitertjes, PC. DeUit1   
 786323BBMarissa BlankertBliksem--MD2eSchouwse Ruiters, PC. DeVrijw   

Terug naar de top

BB80/P_BB90/P (handicap), 1e parcours met barrage, 2e direct op stijl

Jury: Beekman, J.
Jury: Bosman, P.
Jury: Dijkshoorn, A.

BB/P en BB/P, 1e parcours (5 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1
1 Lucinda OkkermanLexus BBP1eReigersburgh (RSV.), RV.080,08,0
2 Aimee Van NieuwkerkGamble JL BBP1eLickebaert, RV.070,57,0
 
3846863BVBert VerseputBeatle--BBP1eSchouwse Ruiters, RV. De065,56,5
4565622BCBo CarstensBikkelUp To DateBBP1eMaasruiters, RV.170,07,0
5 Dana MajonekBugatti BBP1eLickebaert, RV.867,56,5

BB/P en BB/P, 2e parcours (4 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1
1 Dana MajonekBugatti BBP2eLickebaert, RV.070,07,0
 
2565622BCBo CarstensBikkelUp To DateBBP2eMaasruiters, RV.170,07,0
3 Lucinda OkkermanLexus BBP2eReigersburgh (RSV.), RV.477,57,5
4 Aimee Van NieuwkerkGamble JL BBP2eLickebaert, RV.875,07,5

Terug naar de top

B/P, 1e parcours met barrage, 2e parcours direct op stijl

Jury: Beekman, J.
Jury: Bosman, P.
Jury: Dijkshoorn, A.

B/P, 1e parcours (16 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1910278ZVFabiën Van der VoortZenitSkydancerBP1eLickebaert, RV.080,08,0080,08,0
2904780HBEsther den BreemsOranjehoeve's HaronaIndoctroBP1eMaasdijk En Omstreken, RV.070,57,0070,57,0
3877987KRRianne RogKaranco BEl ClarimoBP1ePrins, RV.067,56,5067,56,5
4904168NHLuca van 't HoffNo NonsenseNumero UnoBP1eMaasruiters, RV.075,07,5475,07,5
 
5875869HKKelly KerstenHelios fieldUkatoBP1eRehoboth, RV.070,07,0470,07,0
6834366MBJaleesa BrantMelbourneOnbekendBP1eEl Sham, Manege075,07,5465,06,0
7874824IFSenna FluitIndigoVancouverBP1ePrins, RV.170,07,0   
8908528KLLotte LouterKorazonCidaneBP1eMaasdijk En Omstreken, RV.167,56,5   
9893468KDLauren DouwKallahenCallahan VdlBP1eDelflandruiters, RV.467,06,0   
10893094ILSamantha Van der LugtI'M Bracha Star KBig Star JR K ZBP1eLickebaert, RV.465,56,5   
11865232JBJaqueline BrusseeJohnny CashZacharovBP1eMaasdijk En Omstreken, RV.463,06,0   
12906354BTKelly ThijssenBizar UniqueEpilotBP1eBlijde Rijders, RV. De565,06,0   
13871790VGFeliz GuijtVwg's FabrisNamelus RBP1eDuinruiters, RV.1660,05,5   
14900488JWLieke WildhagenJamalia ZJos van d'AbdijhoeveBP1eDoor Eenheid Sterk, RV.1860,05,5   
15884824GHJaéla HanegraafG-starJupilotBP1eLickebaert, RV.2557,55,0   
x770881FLFrank LangenkampFaustoArizonaBP1eHaarlemmermeer Ruiters, RV.Uit2     
 779976GRRomana Van ReeuwijkGangsterNumero UnoBP1ePrins Maurits, RV.NG     

B/P, 2e parcours (17 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1stijl1wvr1sptn2stijl2wvr2
1910278ZVFabiën Van der VoortZenitSkydancerBP2eLickebaert, RV.080,08,0080,08,0
2877987KRRianne RogKaranco BEl ClarimoBP2ePrins, RV.076,57,5   
3874824IFSenna FluitIndigoVancouverBP2ePrins, RV.075,57,5   
4893468KDLauren DouwKallahenCallahan VdlBP2eDelflandruiters, RV.075,07,5   
5904780HBEsther den BreemsOranjehoeve's HaronaIndoctroBP2eMaasdijk En Omstreken, RV.067,56,5   
 
6893094ILSamantha Van der LugtI'M Bracha Star KBig Star JR K ZBP2eLickebaert, RV.065,56,5   
7834366MBJaleesa BrantMelbourneOnbekendBP2eEl Sham, Manege063,06,0   
8871790VGFeliz GuijtVwg's FabrisNamelus RBP2eDuinruiters, RV.178,07,5   
9884824GHJaéla HanegraafG-starJupilotBP2eLickebaert, RV.177,57,5   
10906354BTKelly ThijssenBizar UniqueEpilotBP2eBlijde Rijders, RV. De165,06,0   
11865232JBJaqueline BrusseeJohnny CashZacharovBP2eMaasdijk En Omstreken, RV.161,06,0   
12875869HKKelly KerstenHelios fieldUkatoBP2eRehoboth, RV.475,07,5   
13904168NHLuca van 't HoffNo NonsenseNumero UnoBP2eMaasruiters, RV.472,57,0   
14908528KLLotte LouterKorazonCidaneBP2eMaasdijk En Omstreken, RV.470,07,0   
15900488JWLieke WildhagenJamalia ZJos van d'AbdijhoeveBP2eDoor Eenheid Sterk, RV.465,06,5   
16846863BVBert VerseputBeatle--BP2eSchouwse Ruiters, RV. De860,06,0   
x770881FLFrank LangenkampFaustoArizonaBP2eHaarlemmermeer Ruiters, RV.Uit2     
 779976GRRomana Van ReeuwijkGangsterNumero UnoBP2ePrins Maurits, RV.NG     

Terug naar de top

L/P, 1e parcours met barrage, 2e parcours direct op tijd

Jury: Beekman, J.
Jury: Bosman, P.
Jury: Dijkshoorn, A.

L/P, 1e parcours (17 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1865348SRJoyce RijkShadeena de Landetta ZStakkatoLP1eDongemondruiters, RV.082,65043,95
2881224JTAnne van der TorreJewel'S JägermeisterVerdiLP1eJockey Club, RV.085,21044,31
3850057JJTiffany De JongJo-DjoDakar VDLLP1ePrins, RV.080045,04
4 Lucinda OkkermanLely LP1eReigersburgh (RSV.), RV.084,33046,49
5909710CRSabrina Van RijswijkCobalt vd Bisschop ZCicero van Paemel ZLP1eBentwoud, RV.195,31  
 
6804757HJTiffany De JongHodessa dSheratonLP1ePrins, RV.477  
7889535KKTamara KlopKarpe DiemToulonLP1eMaasdijk En Omstreken, RV.482,84  
8692256CZColinda Van der ZwanCamelTenerife VdlLP1eMustang, RV.483,93  
9902227FKMaxime KarmanFuni-StronaFS DelamangaLP1eHaarlemmermeer Ruiters, RV.490,41  
10903574PSCaitlin SnelPart of pleasurePerigueuxLP1eBentwoud, RV.884,41  
11889536KKTamara KlopKato Ter PutteElvis Ter PutteLP1eMaasdijk En Omstreken, RV.8107,85  
12904863DRJoyce RijkDouble BVDL WittingerLP1eDongemondruiters, RV.995,55  
13879014KMJeannette MondenKaluna Du MondenFreeman VDLLP1eBergse Bos, RV.11100,87  
14584550ATPatricia TijssenAlmightyOdermus RLP1eDevelruiters, RV.19100,36  
x840363CJMarée JansenCelesteNumero UnoLP1eDoor Eenheid Sterk, RV.Uit1   
 700884ETNikita Van TurenhoutEquanticoSan RemoLP1eDevelruiters, RV.Vrijw   
 867001JBIngrid BroersJimmy ChooGlasgow-w Vh MerelsnestLP1eDongen, RV.Vrijw   
 907232GPNatalie ParkerGigoloEldorado Van De ZeshoekLP1eNoord-Hollandse, RV.NG   
 900283NSStefanie StorhannusNelvino HBSElvis Ter PutteLP1eBeyaert, RV.NG   
 779975ERRomana Van ReeuwijkEpicVigaroLP1ePrins Maurits, RV.NG   
 890509IPNatalie ParkerIntens EsFalaise De MuzeLP1eNoord-Hollandse, RV.NG   

L/P, 2e parcours (13 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1850057JJTiffany De JongJo-DjoDakar VDLLP2ePrins, RV.071,8  
2804757HJTiffany De JongHodessa dSheratonLP2ePrins, RV.071,92  
3 Lucinda OkkermanLely LP2eReigersburgh (RSV.), RV.075,95  
4856053CHMarilyne Van Hoey smithCousteauCoupe de CoeurLP2eRockanje (RPC), RV.078,23  
 
5909710CRSabrina Van RijswijkCobalt vd Bisschop ZCicero van Paemel ZLP2eBentwoud, RV.193,53  
6889536KKTamara KlopKato Ter PutteElvis Ter PutteLP2eMaasdijk En Omstreken, RV.476,9  
7902227FKMaxime KarmanFuni-StronaFS DelamangaLP2eHaarlemmermeer Ruiters, RV.480,13  
8584550ATPatricia TijssenAlmightyOdermus RLP2eDevelruiters, RV.594,13  
9840363CJMarée JansenCelesteNumero UnoLP2eDoor Eenheid Sterk, RV.995,13  
10879014KMJeannette MondenKaluna Du MondenFreeman VDLLP2eBergse Bos, RV.1099,28  
11867001JBIngrid BroersJimmy ChooGlasgow-w Vh MerelsnestLP2eDongen, RV.10112,39  
x692256CZColinda Van der ZwanCamelTenerife VdlLP2eMustang, RV.Vrijw   
 700884ETNikita Van TurenhoutEquanticoSan RemoLP2eDevelruiters, RV.Vrijw   
 907232GPNatalie ParkerGigoloEldorado Van De ZeshoekLP2eNoord-Hollandse, RV.NG   
 900283NSStefanie StorhannusNelvino HBSElvis Ter PutteLP2eBeyaert, RV.NG   
 779975ERRomana Van ReeuwijkEpicVigaroLP2ePrins Maurits, RV.NG   
 890509IPNatalie ParkerIntens EsFalaise De MuzeLP2eNoord-Hollandse, RV.NG   

Terug naar de top

M/P, 1e parcours met barrage, 2e parcours direct op tijd

Jury: Beekman, J.
Jury: Bosman, P.
Jury: Dijkshoorn, A.

M/P, 1e parcours (5 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1 Sabrina Van RijswijkJascalla GrandiaVerdiMP1eBentwoud, RV.084,23042,37
2879631GDErica DijkshoornGradinoGrodinoMP1eBlauw Gele Vendel, RV. het090,22  
 
3894000BKQuinty KeurBikeniaUnistarMP1eNoord-Hollandse, RV.486,34  
4865348SRJoyce RijkShadeena de Landetta ZStakkatoMP1eDongemondruiters, RV.1495,63  
x856762CHAnnika Van den HeerikChickyTygoMP1eBeyaert, RV.Uit11   
 865288HSStefanie StorhannusHalencia kMetallMP1eBeyaert, RV.NG   

M/P, 2e parcours (5 combinaties)
RangComb.nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1894000BKQuinty KeurBikeniaUnistarMP2eNoord-Hollandse, RV.482,75  
2856053CHMarilyne Van Hoey smithCousteauCoupe de CoeurMP2eRockanje (RPC), RV.491,07  
 
3 Sabrina Van RijswijkJascalla GrandiaVerdiMP2eBentwoud, RV.877,53  
4903574PSCaitlin SnelPart of pleasurePerigueuxMP2eBentwoud, RV.889,25  
x856762CHAnnika Van den HeerikChickyTygoMP2eBeyaert, RV.Uit1   
 865288HSStefanie StorhannusHalencia kMetallMP2eBeyaert, RV.NG   

Terug naar de top